Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
0
Мой заказ
Добавьте товары в корзину

Отзывы о магазине

4.8
259 отзывов
Сортировка:
Замовили товар, правда трохи хвилювались чи все буде гаразд, але все прийшло ідеально. Швидке оформлення і доставка. Задоволена цим магазином. Рекомендую
Ответить
Класно та швидко склали і дитина поїхала. Дякую
Ответить
Дуже гарний магазин, швидка доставка,замовляли велосипед дуже сподобався🥰
Ответить
Купляв 2 Електричні мопеди упаковки мопедів просто супер, молодці дуже гарний, магазин рекомендую!



Ответить
Велосипед отримали лише вчора, тому поки що встигли зовсім трішки покататися. Проте перші враження дуже позитивні! Донечка надзвичайно задоволена подарунком, велосипед їй дуже сподобався. Виглядає якісно, зручний у користуванні та відповідає опису. Дякуємо за швидку доставку та гарний товар!
Ответить
Замовляли електро скутер для сина.
Все прийшло запаковано гарно дуже швидко. Магазин рекомендую.Чудова праця персоналу
Ответить
Замовляли велосипед для дитини, все на вищому рівні, допомогли підібрати велосипед по всіх параметрах, рекомендую
Ответить
Купив електробайк, сплатив 100% сумму, було трохи лячно, але швидко все прийшло , в зоводскій упаковці . Дуже задоволений якістю, байком. Рекомендую . Дякую Технокону за классну і чесну роботу )
Ответить
Купував мото, швидко та вчасно оформили, родзинкою була безкоштовна доставка приємно,💯
Ответить
Електровелосипед супер. Швидка відправка. Ввічливий консультант
Ответить
Замовляла дитячий велосипед. Замовлення відправили в той же день, якість дуже гарна, все відповідає опису. Дякую!!!
Ответить
Електро Велосипедом задоволений, дуже допомагає мені в роботі, працівникам велике дякую у виборі велосипеда. Рекомендую.
Ответить
Замовляв скутер, отримав за день.Відповіда характеристикам.Приємний менеджер.

Ответить
Замовляли Електричний мопед Tailg F-73/B03 (1) + ЗАХИСНИЙ БАМПЕР, упаковки мопедів просто супер, молодці дуже гарна, магазин рекомендується!
Ответить
Замовляли мотоцикл, упакований добре пошкоджень ніяких не було. Відправка швидка та якісна . Приємний консультант . Я задоволена ,рекомендую!!!

Ответить
Купували велосипед 26 Корсо гарний продавец дуже швидко відправили все пояснили рекомендую данного продавця
Ответить
Велик брался для ребенка. Приехал быстро, качественно упакован. Собирается элементарно. Дитё счастливо, ну а родители тоже очень рады!
Спасибо продавцу за качество обслуживания и за велосипед!
Ответить
Показать ещё 20 отзывов

Мы заботимся о вашей конфиденциальности

Этот веб-сайт использует файлы cookie для маркетинга и статистических целей, а также для безопасной и оптимальной работы сайта. Вы можете изменить это в настройках вашего браузера. Нажмите на кнопку «Согласиться», чтобы дать согласие на использование файлов cookie. Подробнее можно ознакомиться на странице Пользовательское соглашение.